Osazení oken, dveří a dokončovací práce

Osazení oken, dveří a dokončovací práce srubové stavby

Po uplynutí technologické přestávky, přichází na řadu odměření přesných rozměrů stavebních otvorů pro výrobu oken na míru. V podkroví domu mezitím probíhá zateplování střechy tepelnou izolací a následná montáž podhledů. Dále se osadí okna a dveře, a tím se srubový dům "uzavře".
   Nyní přichází na řadu pokládka suché skladby podlahy. Tvoří ji izolační desky STYRODUR a desky podlahového vytápění, které jsou součástí systému vytápění tepelným čerpadlem. Vše se zakryje deskami RIGIDUR, které slouží jako podklad pro svrchní vrstvu podlahy. Nakonec dle zvoleného typu podlahy mohou podlaháři položit pochozí vrstvu ( lamino, dlažba, parkety,trámy,...). V poslední řadě je nutné osadit schody, které se kvůli možnosti poškození vlivem probíhajících prací montují až jako poslední. V této fázi je ještě třeba osadit okapy, napojit je na kanalizaci. Doosadí se poslední sanita a osvětlení, případně poslední požadavky investora. Dolaďují se poslední detaily a kontrolují se funkčnosti jednotlivých prvků ( okna, dveře,...) aby bylo vše jak má být. Probíhají také poslední impregnace v této fázi, další budou následovat po uplynutí určité doby závisle na použité řadě ochranných nátěrů.
Probíhají zkoušky funkčnosti všech rozvodů, dodělávky a přípravy na plynulý průběh kolaudačního řízení.

Osazování oken srubu Tepelná izolace rámu oken (ISOLENA) Hotové osazené okno srubu
Ukázka podoby interiéru srubu Interiér srubu s kameným krbem Koupelnové řešení srubu
Interier při dokončování Koupelnové řešení srubu Vstup do koupelny srubu
Ukázka podoby interiéru srubu Detail koupelny Hotový a zařízený interiér srubuFáze 4. - Montáž srubu, impregnace a zastřešení 

Předrealizační fáze || Výroba a doprava || Základová deska